MONTAŻ THT

Wykonujemy profesjonalny montaż THT

Montaż THT

Montaż elementów przewlekanych THT, wykonujemy ręcznie zgodnie z wymogami Klienta przy pełnym zabezpieczeniu ESD stanowisk roboczych jak i operatów. W naszym parku maszynowym posiadamy szeroką gamę urządzeń krępujących. Gwarantuje to powtarzalność w przygotowaniu elementów oraz możliwość obsługi dużych projektów z zachowaniem jednolitego poziomu wykonania. Lutowanie zmontowanych pakietów przeprowadzamy maszynowo na fali lutowniczej. Dla projektów specjalnych lub na indywidualne życzenie Klienta mamy możliwość przeprowadzenia ręcznego procesu lutowniczego na kilkunastu stanowiskach zgodnie z normami IPC. Dbamy o to, aby nasi pracownicy dokładnie i starannie realizowali zamówienia naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zrozumienie projektu i wymagań, dlatego szczegółowo analizujemy każdy detal, po to, aby świadczyć niezawodne usługi montażu THT.

Posiadane stanowiska inspekcyjno-kontrolne pozwalają nam na prowadzenie bieżącej weryfikacji procesu produkcyjnego. Na życzenie Klienta za pomocą systemu inspekcyjnego mamy możliwość wykonywania dokumentacji fotograficznej newralgicznych elementów przed umiejscowieniem płyty PCB w obudowie lub wysyłką.

Nasza firma po indywidualnym ustaleniu z klientem oferuje również możliwość przeprowadzania testów funkcyjnych wyrobu gotowego. Gwarantuje to dostarczanie 100% działających urządzeń, gotowych do natychmiastowej pracy.

Wiemy jak ważny jest proces transportu więc dokładamy wszelkich starań, by był on odpowiednio zabezpieczony podczas transportu. Metody pakowania oraz wysyłki każdego produktu ustalane są indywidualnie z Klientem. Sam proces pakowania jest monitorowany oraz podlega podwójnej weryfikacji.

Nasze zalety:

 • obsługa płytek PCB w każdym rozmiarze
 • profesjonalny park maszynowy do krępowania elementów THT
 • montaż THT na płytkach jednostronnych i dwustronnych
 • mycie płytek w myjce wykorzystującej badanie czystości jonowej,
 • programowanie oraz testowanie pakietów

W ramach oferowanej usługi montażu THT realizujemy następujące etapy:

 1. Przygotowanie elementów, obróbka automatyczna – docinanie i gięcie.
 2. Obsadzanie elementów – montaż ręczny i lutowanie.
 3. Montaż na fali lutowniczej ( max. szerokość fali 200 mm )
 4. Kontrola optyczna zmontowanych pakietów

Przy montażu elementów THT nie pobieramy opłat za:

 • uruchomienie produkcji
 • spoiwo lutownicze
 • kontrolę optyczną urządzeń

Specjalizujemy się także w montażu SMD.

Sprawdź naszą ofertę: