CENNIK

Sprawdź ceny profesjonalnego montażu SMD i THT

Cennik montażu SMD i THT

Cena zleconego montażu zależna jest od stopnia skomplikowania płytki, wersji montażu (jednostronnego lub dwustronnego), przewidywanego czasu montażu oraz ilości montowanych płytek. Na potrzeby wstępnej, szybkiej wyceny wystarczy fotografia urządzenia, rysunek montażowy lub PDF płytki.
Do szczegółowej wyceny potrzebna jest już dokładna dokumentacja, pliki gerber, pliki PDF, warstwa opisowa, projekt PCB, BOM z dokładnym opisem komponentów, informacja dotycząca specjalnego montażu niektórych komponentów np.: wysokość komponentu nad płytką, mocowanie radiatora, komponent na specjalnej podstawce itp. Ważnym do wyceny jest również ilość płytek w składce – formatce ( zależy od tego cena szablonu do nakładania pasty ).
Ofertę cenową na montaż jesteśmy w stanie przedstawić Państwu w ciągu 24 godzin po otrzymaniu w/w dokumentacji. Do każdego projektu montażu SMD lub montażu THT podchodzimy indywidualnie i wszystkie szczegóły ustalane są z klientem.
Posiadamy możliwości kompletacji komponentów dla danego urządzenia – wycena w ciągu 7 dni roboczych.
Ponadto współpracujemy z firmami zajmującymi się produkcją PCB, które na życzenie zleceniodawcy też możemy dostarczać.

 

Ceny montażu SMD i THT w dużym stopniu uzależnione są od:

  • wielkości zlecenia
  • powtarzalności zlecenia
  • ilości komponentów na płytce
  • technologii montażu / stopień skomplikowania projektu (montaż jednostronny, montaż dwustronny SMD, montaż mieszany SMD i THT)